VIVE PRO Logic Games Białystok

VIVE PRO

Pozwolą Ci na jeszcze lepszą i bardziej wciągającą zabawę. Zaimplementowana w goglach technologia śledzenia ruchu gałek ocznych otwiera nowe możliwości nie tylko przed użytkownikami, ale również przed twórcami treści wirtualnych oraz rozszerzonej rzeczywistości. Gogle zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły mając na uwadze najwyższy komfort użytkowania. W porównaniu do poprzednich modeli, gogle HTC VIVE Pro Eye są lepiej wyważone i w mniejszym stopniu obciążają głowę i twarz użytkownika. Użytkownik w łatwy sposób założy gogle i ściągnie je po skończonej zabawie. Można je dostosować do niemal każdego rozmiaru i kształtu głowy. Gogle zostały również dostosowane do używania ich w okularach.

Sprawdź, jak Gogle VR VIVE Pro  wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt, lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Zobacz każdy szczegół

Gogle VR VIVE Pro zostały wyposażone w dwa wyświetlacze OLED, których łączna rozdzielczość wynosi aż 2880 x 1600 pikseli (615 PPI).

Użytkownik zatem bez problemu dostrzeże ostre jak brzytwa teksty, zobaczy zapierające dech w piersiach obrazy i zanurzy się w bogatych w szczegóły symulacjach.

Dźwięk najwyższej jakości

Wirtualna rzeczywistość to nie tylko obraz i wrażenia wizualne. Aby móc w pełni zanurzyć się w świecie VR potrzebny jest również naturalny dźwięk najwyższej jakości.

Gogle HTC VIVE Pro Eye zapewniają bogaty w szczegóły dźwięk przestrzenny, który doda wirtualnym wydarzeniom większej głębi i wiarygodności. Ponadto gogle wyposażone zostały w dwa mikrofony z funkcją aktywnej redukcji dźwięków otoczenia.

Precyzyjne śledzenie ruchu gałek ocznych

Śledzenie ruchu gałek ocznych daje użytkownikowi możliwość błyskawicznego i precyzyjnego namierzenia celu. Wystarczy skupić na nim swój wzrok bez konieczności celowania kontrolerem. Ruchy również są szybsze i bardziej intuicyjne niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto, kiedy użytkownik skupi swój wzrok na danym punkcie pozwoli to zwiększyć wydajność komputera poprzez skierowanie mocy obliczeniowej GPU i wyostrzenie jedynie tego obszaru, który jest w danej chwili najważniejszy. Podobnie działa ludzki wzrok. Obrazy po bokach są rozmyte do momentu, aż skupimy na nich swoją uwagę.

Technologia śledzenia ruchu gałek ocznych zastosowana w goglach HTC VIVE Pro Eye daje nowe możliwości tworzenia bardziej rozbudowanych i naturalnych treści oraz symulacji. Twórcy mogą między innymi poznać czas, który użytkownik spędził wpatrując się w dowolny punkt, a także co przykuło jego uwagę. Dzięki temu firmy mogą zrozumieć w jaki sposób użytkownicy poznają ich produkty i co ich interesuje. Zyskają w ten sposób cenne dane, które pozwolą im zrozumieć w jaki sposób klienci podejmują decyzje i jakie czynniki mają na to główny wpływ.