Voucher Logic Games - super pomysł na prezent!

Vouchery to idealne prezenty, ponieważ to dzięki nim otrzymujecie dostęp do wielu naszych atrakcji, które dostarczają wielkich emocji, adrenalinę, endorfiny, ale przede wszystkim wspaniałe wspomnienia.

Posiadamy vouchery na wybraną atrakcję lub vouchery kwotowe (jeżeli cena atrakcji jest wyższa niż kwota wykupionego vouchera, wystarczy dopłacić różnicę w cenie). Czas na ich wykorzystanie to pełny rok od dnia zakupu i to osoba obdarowana sama zdecyduje, kiedy chciałaby je zrealizować.

Każdy z naszych voucherów jest spersonalizowany, czyli możemy umieścić na nich informacje komu chcielibyście wręczyć go w prezencie. Dzięki intuicyjnemu formularzowi poniżej, dokonacie zakupu w ciągu paru chwil nie wychodząc z domu, a gotowy kupon otrzymacie od razu na adres mailowy podany przy zakupie. Taki voucher można wydrukować lub przekazać dalej w formie cyfrowej. Bezpośrednio w naszym lokalu dostępne są też kupony w formie papierowej, jednak przed zdecydowaniem się na taką formę, prosimy o kontakt telefoniczny, ponieważ pracujemy w różnych godzinach.

Jeżeli po zakupie na naszej stronie nie otrzymacie maila z voucherem, prosimy w pierwszej kolejności o sprawdzenie folderu SPAM. Jeżeli to nie rozwiąże sprawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.