Urodziny tylko z Logic Games Białystok

Urodziny

Moda na kreatywne świętowanie urodzin trwa w najlepsze, dlatego ciągle rozszerzamy naszą ofertę – abyście mogli do nas wracać o kolejne porcje rozrywki.

Impreza urodzinowa w stylu „dorośli przy grillu a dzieci w basenie z kulkami” owszem, jest fajna. Ale co powiecie na zafundowanie gościom serii niesamowitych wirtualnych gier w świecie VR, albo rywalizacji z laserowym karabinem AK-12LT w ręku?

A może godzina emocji w zamkniętym pokoju zagadek – z intrygującym scenariuszem w tle? Rzuć okiem na pełną paletę atrakcji jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Podobno tort w naszym „chill-out-place” smakuje wybitnie a rozrywki rozlokowane na dwóch piętrach nigdy się nie nudzą.

Wybierz swoją grę, zaproś gości i przybywaj – albo zamów sprzęt do swojego domu. To będą niezapomniane urodziny!

Do wyboru mamy trzy różne atrakcje, tj. Pokoje Zagadek, Wirtualną Rzeczywistość oraz Laser Tag. Każda z nich posiada swój pakiet urodzinowy. Dodatkowo każdą z naszych atrakcji można łączyć w tzw. Pakiet MIX.

Na cały czas trwania Pakietu Urodzinowego macie do dyspozycji jeden z naszych Chillout Room’ów, czyli pokoi w których można zorganizować poczęstunek, spędzić wspólnie czas „na luzie” lub korzystając z dodatkowych atrakcji typu piłkarzyki, bilard holenderski, Xbox czy Nintendo Wii. Poczęstunek oraz wszystko co z nim związane organizowany jest we własnym zakresie.

W praktyce pierwsze 30 min przeznaczamy na sprawy organizacyjne typu przyjazd i powitanie gości. Następnie odbywa się zabawa na jednej z naszych atrakcji, która przeważnie trwa 60 min, ale czas może się różnić w zależności od wybranego wariantu. W tym czasie osoby nie korzystające z naszych atrakcji, mogą czekać w Chillout Room’ie. Po zakończonej atrakcji pozostaje czas wolny w pokoju urodzinowym. W przypadku Pakietu Mix po krótkiej przerwie technicznej następuje druga tura atrakcji. Zazwyczaj sugerujemy, aby tort lub ciepły poczęstunek organizować po zakończonej atrakcji lub w przerwie pomiędzy dwiema turami.

Zachęcamy do zajrzenia w cennik zamieszczony na naszej stronie. Pod tabelkami rozpisane są poszczególne pakiety urodzinowe.