Rozrywka w czasach COVID – jak robi to Centrum Logic Games?

Reżim sanitarny i ograniczenia związane z epidemią uderzają w praktycznie wszystkie branże – jednak najbardziej zagrożonym sektorem wydaje się być rozrywka i kultura. Wiele podmiotów nie podniosło się po lock-downie, wiele też wegetuje czekając na lepszy czas.  Największe w Białymstoku Centrum Kreatywnej Rozrywki Logic Games funkcjonuje jednak względnie normalnie i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jak to jest możliwe?

Z jednej strony – po kilkumiesięcznej przymusowej kwarantannie na początku roku, ludzie potrzebują odreagować i rozruszać szare komórki – choćby w pokojach zagadek czy realistycznym świecie VR. Bo ileż można grać w planszówki albo kalambury w czterech ścianach?

Z drugiej strony – nawet najbardziej ostrożne osoby doceniają sposób, w jaki centra takie jak Logic Games zapewniają bezpieczeństwo w czasach COVID-19. Ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni Centrum gwarantuje, że grupy nie mają ze sobą żadnego kontaktu. Umawiane i przyjmowane są indywidualnie, co zapewnia rygorystycznie prowadzony grafik. Większe grupy (jak szkoły) mają cały lokal na wyłączność. Dezynfekowane i ozonowane wnętrza, maski, rękawice, wszystko to powoduje, że można bez obaw korzystać z mega ciekawych atrakcji i najnowocześniejszych technologii.

Potrzebujemy rozrywki, szczególnie w tych stresujących czasach. Dobrze, że są takie miejsca, w których – przy zachowaniu wysokiej jakości standardów sanitarnych – można oderwać się od szarej rzeczywistości. Wspierając lokalny biznes, korzystajmy z bezpiecznych form relaksu w miejscach takich jak Centrum Logic Games. Oczywiście, stosując się do wszelkich reguł sanitarnych!

Facebook
Twitter
LinkedIn