Wyspa Odkrywców - Escape Room - pokój zagadek w Logic Games Białystok

Wyspa odkrywców

Rodzinna wycieczka. Sielskie wakacje przerywa pobudka na Wyspie Odkrywców – bez plecaków, bez kanapek, jedynie kilka drobiazgów w kieszeni i jakiś list na piachu. Zaczyna się podróż pełna przygód, niespodzianek, zaskakujących zwrotów akcji. Macie godzinę, żeby odkryć nieznane. Tę historię zapamiętacie na długo.

Wyspa Odkrywców to doskonała przygoda dla rodzin, ale niespodzianki jakie czekają na śmiałków będą wyzwaniem także dla dorosłych „Piętaszków”. Myślicie, że dacie radę wydostać się cało z naszej wyspy? Macie tylko godzinę!

Rady od Ekipy Logic Games:
Pokój będzie strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem Escape Room’ów, niezależnie od wieku. Dzięki Wyspie Odkrywców będziecie mogli zapoznać się z klimatem Pokoi Zagadek oraz zdobyć umiejętności, które będą niezbędne podczas próbowania swoich sił w Pokojach o wyższym poziomie trudności. Nauczycie się skrupulatnego przeszukiwania pokoju, logicznego myślenia, kojarzenia faktów czy otwierania różnego rodzaju kłódek. Jeżeli uważacie, że pokój jest dla Was za prosty – przyjdźcie, spróbujcie się z nim zmierzyć i przekonajcie się sami! Kto wie – może uda Wam się pobić rekord?

Dla kogo: dla początkujących (idealny jako pierwszy pokój)

Ilość graczy: 2-5

Czas: 60 minut

Typ pokoju: tradycyjny

 

Trudność:  3 / 6