Klątwa Faraona Escape Room - pokój zagadek w Logic Games Białystok

Klątwa Faraona

O nieszczęśnicy – jakież to przewinienia dokonane w poprzednich wcieleniach naraziły Was na taki los? Klątwa Faraona, której właśnie doświadczacie, wielu już doprowadziła przed oblicze egipskiego boga Ozyrysa . Za obrazę boskiego majestatu Władcy Egiptu, karą jest wędrówka przez mroczne zakamarki piramidy. Tylko cudem można uniknąć pozostania w niej na wieczność – trzeba dobrze odczytać wskazówki.

Gdy klepsydra wskaże upływ jednej godziny, okaże się czy Wielki Sfinks był dla Was łaskawy – czy też czeka Was spotkanie z Ammit – pożeraczem dusz.

Szukajcie swojej drogi. Rozwiązujcie zagadki. Odczytujcie hieroglify. Wasz los jest w Waszych rękach – zwróćcie Faraonowi jego skarb, przywróćcie jego wieczny spokój – i wyjdźcie bezpiecznie!

Klątwa Faraona – to oferta Logic Games przeznaczona dla dorosłych, młodzieży oraz rodzin. To zabawa i gimnastyka intelektualna, w klimacie starożytnego Egiptu. Zapraszamy!

Rady od Ekipy Logic Games:
Jeśli lubicie momenty zaskoczenia, ten pokój jest idealny dla Was! Klątwa Faraona wyróżnia się nie tylko tajemniczym klimatem, który przeniesie Was wprost do Starożytnego Egiptu, ale również nie oczywistymi skrytkami i złożonymi zadaniami – zagadki będą wymagać od Was zarówno wysiłku umysłowego, jak również sprawności manualnej. Jeśli macie już za sobą parę Pokoi, szczerze polecamy podjąć się tego wyzwania. Jeśli się uda – wyjdziecie w chwale i sławie. Jeżeli nie – spadnie na Was Klątwa Faraona, z której piętnem będziecie musieli żyć już zawsze…


Dla kogo: dla zaawansowanych

Ilość graczy: 2-5

Czas: 60 minut

Typ pokoju: tradycyjno-zautomatyzowany

Trudność:  5 / 6