Epidemia Escape Room - pokój zagadek w Logic Games Białystok

EPIDEMIA

Czy wiesz, że świat wcale nie jest taki ładny, kolorowy, jasny i delikatny? Jeżeli obudzicie się z tego pięknego snu zobaczycie, że jesteście w laboratorium, gdzie jako jedni z nielicznych nie macie jeszcze objawów choroby. JESZCZE. Jednak pozostało tylko 90 minut żeby przeżyć. Nie wiecie, kto już został zainfekowany. Nie wiecie, co wokół Was jest złudzeniem, a co rzeczywistością. Szukajcie wyjścia. Szukajcie rozwiązań. Szybciej! Czas ucieka!

Ten pokój to atmosfera grozy. To miejsce, z którego nikt nie powinien wyjść cało. Tu pozornie nie ma szansy. Tylko osoby o mocnych nerwach, które stres mobilizuje, przeżyją aby opowiedzieć innym o tym paskudnym miejscu. Tu slogan „wygraj z czasem” nabiera całkiem nowego znaczenia! Zapraszamy.

Rady od Ekipy Logic Games:
Ten pokój to propozycja w sam raz dla najbardziej wytrwałych i doświadczonych graczy, którzy mają za sobą przynajmniej 3-4 pokoje. Na Epidemii każda minuta jest na wagę złota, ponieważ największą trudnością tego pokoju jest zatrważająca ilość zagadek do rozwiązania. Jeżeli jesteście grupą, która potrafi myśleć zadaniowo i pod wpływem presji czasu, a ilość zadań do wykonania działa na Was motywująco – warto spróbować swoich sił. Uzbrójcie się w czujność, mobilizację i zachowajcie zimną krew, a może uda Wam się odnaleźć antidotum.


Dla kogo: dla ekspertów

Ilość graczy: 2-6

Czas: 90 minut

Typ pokoju: tradycyjny

Trudność:  6 / 6