Laserowy Paintball Logic Games Białystok

Laserowy
Paintball

Półmrok. Siatka maskująca. Skrzynie na broń. Cisza… aż do pierwszego strzału. I rozpoczyna się bitwa! Czasem według scenariusza, czasem zupełnie poza jakimkolwiek schematem. Ważne, by Twój laser był szybszy niż laser przeciwnika. By Twój zespół był skuteczniejszy, celniejszy i bardziej zdeterminowany od tamtej ekipy. W zakamarkach poligonu liczy się przetrwanie. Czy możesz liczyć na wsparcie kolegów? Czy rozumiecie się bez słów? Czy potraficie się dobrze bawić, niezależnie od wyniku rozgrywki?

DLA KAŻDEGO

W Logic Games czeka na Was cała masa sprzętu – karabiny, kamizelki, bomby. Niezliczone możliwości konfiguracji, setki scenariuszy. Niezależnie, czy jesteś zaawansowanym bywalcem painballowych pól, czy stawiasz pierwsze kroki w tej grze – wybrałeś dobrze. Trafienie laserem nie boli – to nie paintballowa kulka. A reakcję na trafienie możemy skonfigurować na milion sposobów. Mamy dziesiątki propozycji gry dla młodych graczy i tych już doświadczonych. Laserowy paintball podbija świat – dołącz i Ty!

NA KAŻDĄ POGODĘ

Nasz sprzęt możesz zamówić „na wynos” – czyli zorganizować bitwę w dowolnym terenie, w dowolnym miejscu. Zapraszamy też do nas, tu mamy idealne warunki: specjalnie zaprojektowany i wielokrotnie testowany poligon wewnętrzny. Z tej atrakcji możesz korzystać przez cały rok – ilość scenariuszy jest nie do zgrania J

W KAŻDEJ LIDZE

Zagrajcie w jednorazową misję albo stwórzcie mistrzostwa. Trenujcie celność, rzucajcie wyzwania obcym ekipom, wyłaniajcie najlepszych strzelców, budujcie statystyki. Możecie być najlepsi w mieście, województwie, całym kraju – albo po prostu postrzelać sobie rekreacyjnie. Ogranicza was tylko wyobraźnia.

Do dyspozycji uczestników mamy 24 karabinki typu AK-12LT, kamizelki dla zakładników, bomby oraz wiele, wiele dodatków. Statystyki wyświetlane są na telebimie i jest możliwość ich przesyłania oraz zapamiętywania. Możliwości systemowe – praktycznie nieograniczone.

Zapraszamy

PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK
30 min gry (60 min rezerwacji) - 35 zł / os.
60 min gry (90 min rezerwacji) - 55 zł / os.
90 min gry (120 min rezerwacji) - 75 zł / os.
PIĄTEK – NIEDZIELA, ŚWIĘTA
30 min gry (60 min rezerwacji) - 40 zł / os.
60 min gry (90 min rezerwacji) - 60 zł / os.
90 min gry (120 min rezerwacji) - 80 zł / os.

*

Jednorazowo mogą grać grupy  od 4 do 12 osób. Przy większych grupach gra ze zmianami z podziałem na drużyny.
Wynajem Chillout Room’u  – (pokój urodzinowy) – 100 zł/h

Urodziny – 2 h chill na parterze na wyłączność, a w trakcie 60 min gry w Laser Tag – 700 zł – cena dla grupy do 12 os.
Każda kolejna osoba +40 zł (max 20 os.)